Skuteczny sposób na prusaki i karaluchy- żel?

Obecnie żel na prusaki i karaluchy to bardzo często stosowana metoda dezynsekcji tego typu szkodników. Zastanawiasz się czy jest to skuteczny i sprawdzony sposób? Być może lepszy jest jednak oprysk? Odpowiedzi na te oraz inne, równie istotne pytania otrzymasz w poniższym artykule.

Praktycznie każdy z nas boryka się z problemem, jaki stanowią karaluchy i prusaki, wiadomo iż można je zwalczać na kilka sposobów. Jedne z nich są bardziej skuteczne, drugie mniej, aczkolwiek mimo iż najprostszą metodą jest zastosowanie środków owadobójczych zakupionych w markecie, to jednak nie ma szans aby tym sposobem dotrzeć do osobników, które nie opuszczają gniazd. W tej sytuacji konieczne było by spryskanie każdego karalucha i prusaka z osobna, co jest po prostu nie możliwe! Przez bardzo wiele lat najprostszą metodą i najczęściej stosowaną były opryski, jednak opracowano nową metodę, która potrafi bardzo skutecznie zlikwidować uciążliwe pasożyty. Mowa jest tutaj o żelowaniu, które znaleźć można w ofercie Anty-szkodnik.pl, a które posiada bardzo wiele zalet.

Czy żel na prusaki i karaluchy jest skuteczny?

Żel, który stosujemy na prusaki i karaluchy to naprawdę znakomity wynalazek! Jest to bowiem preparat trujący w postaci żelu, o charakterystycznym i intensywnym zapachu, który z niezwykłą skutecznością przyciąga prusaki, karaluchy a nawet mrówki. Na czym polega skuteczność stosowanego przez naszych specjalistów preparatu? Przede wszystkim należy podkreślić, iż zawiera on w sobie wszystko to czego potrzebują one do życia. Takie zastosowanie sprawia, iż preparat jest dla pasożytów wyjątkowo atrakcyjny. Bardzo dużą zaletą działania żelu jest szybki efekt, który można zobaczyć gołym okiem już nawet po kilkudziesięciu godzinach. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy zyskujesz pewność i gwarancję, że cała populacja ulegnie stopniowej redukcji, a po około tygodniu zostanie całkowicie zlikwidowana!

Natomiast jeśli chodzi o młode prusaki, zastosowany żel spowoduje ich likwidację po wylęgnięciu z kokonów. W tym przypadku czas likwidacji całej populacji to okres około  3 tygodni.

Dezynsekcja żelowa-  na czym polega?

Dezynsekcja żelowa, czyli żelowanie prusaków i karaluchów to skuteczna metoda, która polega na wyłożeniu żelu przy użyciu specjalnego pistoletu. Co istotne? Jest to zadanie, które może zrealizować osoba, która jest uprawniona do tego typu czynności. W Anty-szkodnik.pl DDD pracują doświadczeni specjaliści, którzy posiadają specjalne kwalifikacje. Żel, który stosujemy jest bezwonny, bezbarwny, i co najważniejsze bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i całego środowiska!

Żel na karaluchy i prusaki- zalety

Czy wiesz, że żel do dezynsekcji prusaków i karaluchów został opracowany jako znacznie lesza alternatywa w porównaniu do oprysków. Żelowanie niesie ze sobą pełen wachlarz korzyści między innymi:

  • Brak konieczności specjalnego przygotowania do zabiegu
  • Brak ryzyka związanego z zalaniem, zawilgoceniem
  • Jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i przyrody
  • Zabieg można przeprowadzić bez jakiegokolwiek zakłócania pracy w całkowicie dyskretny sposób
  • Jest w 100% skuteczny

Dezynsekcja prusaków i karaluchów w Białymstoku

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie dezynsekcji prusaków i karaluchów, które świadczone są przez Anty-szkodnik.pl. Warto zaznaczyć, iż jest to naprawdę świetna metoda, które pomaga skutecznie zlikwidować nawet ogromne populacje w najróżniejszych miejscach. Co więcej? Klienci bardzo chwalą sobie jej niezawodność!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia. Powierzone nam zadania staramy się zrealizować w jak najszybszym czasie, gdyż wiemy jak bardzo uciążliwe bywa mieszkanie ze szkodnikami. Dlatego też jesteśmy do dyspozycji zawsze, w każdej sytuacji, która tego wymaga. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Inne wpisy
Jakie owady najczęściej gryzą w wakacje?
Lato to sezon, który większość z nas kojarzy z przyjemnościami, ale ma także swoje mniej przyjemne strony – obecność owadów, które potrafią skutecznie zakłócić nasz wypoczynek. Dowiedz się, jakie insekty...
Jak skutecznie przygotować się do zamgławiania termicznego?
Zamgławianie termiczne to zaawansowana metoda dezynfekcji, wykorzystywana na zewnątrz do eliminacji różnych szkodników. Jest to doskonały sposób na pozbycie się komarów, much, muszek oraz innych nieproszonych gości, które mogą zakłócać...
Pluskwy w miejscach publicznych – czy metro i pociągi są ich siedliskiem?
Pluskwy, choć kojarzone głównie z prywatnymi przestrzeniami, takimi jak domy i hotele, mogą być również problemem w miejscach publicznych, w tym w metrze czy pociągach. W tym artykule rozwiewamy mity...