Usługi
ZWALCZANIE PLUSKIEW
W wyniku prowadzonych badań pojawiają się coraz lepsze i bardziej przyjazne dla człowieka oraz środowiska preparaty oraz techniki przeprowadzania zabiegów dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji. Wiele z nich ma na celu ograniczenie ilości pestycydów niezbędnych do eliminacji problemów wywołanych przez szkodniki takie jak pluskwa domowa, karaluchy, myszy, szczury. Jednak, ze względu na określone czynniki, stosowanie pestycydów będzie nieuchronnie coraz częstsze, a więc musi to pójść w parze z większym poziomem profesjonalizmu firm z branży DDD ( dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji) .
Zobacz więcej
DEZYNSEKCJA
Zwalczanie owadów, feromonowe atraktanty w pułapkach czy też lampy owadobójcze to bezpieczne, nieszkodliwe i często wystarczające skuteczne fizyczne metody zwalczania owadów. Jednakże w niektórych, przypadkach , gdy zagrożenie osiąga znaczne rozmiary i trudno jest znaleźć jej źródła jak np: zwalczanie, likwidacja pluskwy domowej, karaluchów, prusaków – niezbędne staje się stosownie zintegrowanych metod zwalczania łącznie metod fizycznych wraz z metodami chemicznymi. Stosujemy bezpieczne oraz skuteczne preparaty.
Zobacz więcej
DERATYZACJA
Deratyzacja – zabiegi mające na celu zlikwidowanie gryzoni i zabezpieczenie obiektów przed ich powrotem. Szkodniki stanowią zagrożenie głownie dla zakładów produkcyjnych, magazynów w branży spożywczej, ale również dla domów jednorodzinnych i bloków.
 
Zabicie kilku gryzoni jest sprawą prostą, natomiast zmniejszenie populacji o połowę wymaga dobrze przeprowadzonej akcji deratyzacyjnej. Kompletna likwidacja szkodników w tym głównie szczurów i myszy jest możliwa tylko po dokładnym zaplanowaniu i wykonaniu deratyzacji przez odpowiednio doświadczony i przeszkolony personel, znający dobrze życie oraz zwyczaje gryzoni z którymi walczymy.
Zobacz więcej
DEZYNFEKCJA ORAZ OZONOWANIE NACZEP, PRZYCZEP, CHŁODNI
W związku z ustawami obowiązującymi w naszym kraju i nie tylko wszystkie naczepy, chłodnie oraz pojazdy świadczące usługi przewozu artykułów spożywczych powinny zostać objęte procesem mycia oraz dezynfekcji przed ponownym załadunkiem . Wszystko musi być zgodne z systemem HACCP. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Do usługi dezynfekcji naczep stosujemy sprawdzone i dedykowane preparaty, które posiadają atesty oraz pozwolenia.
Dezynfekcję naczep wykonujemy metodami:
-Zamgławiania ULV
-Ozonowania
-Opryskiem grubokroplistym
Zobacz więcej
Skuteczne zwalczanie karaluchów w mieszkaniach oraz firmach na terenie Białegostoku i okolic
Skuteczne metody zwalczania karaluchów, prusaków w ostatnich latach są coraz bardziej poszukiwane, zarówno w strefach prywatnych mieszkań, domów jak i w strefach publicznych takich jak puby, bary, restauracje, hotele oraz fabryki, zakłady. Skontaktuj się z Anty-szkodnik Białystok, aby wyeliminować inwazję karaluchów.
Czytaj więcej
Zwalczanie mrówek w Białymstoku i okolicach
Jak się ich pozbyć ?
Mrówki występują praktycznie na całym świecie, tworzą społeczności i żyją w gniazdach. Ilość gatunków mrówek na świecie liczy się w dziesiątkach tysięcy . Na terenie Polski występuje ich ponad 100 gatunków. Mrówki swoje życie prowadzą w bardzo zorganizowanym trybie. Każda mrówka odgrywa swoją rolę w tej zorganizowanej społeczności . W kopcach z igieł sosnowych oraz resztek różnego rodzaju roślinności mieszkają tysiące mrówek. Są to bardzo pracowite owady.
Czytaj więcej
Monitoring HACCP, BRC, IFS
Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, Ozonowanie obiektów
Właściwe procedury ochrony zakładów przed szkodnikami są wymogiem prawnym i podstawą do wykonywania działań profilaktycznych i zwalczania. Działania w zakresie zwalczania szkodników mogą podejmować tylko wyspecjalizowane firmy z branży dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Wykonywane działania muszą być zapisywane w odpowiedni sposób w dokumentach, przewidzianych przez zakładową procedurę. Podstawowym warunkiem ochrony obiektów przed szkodnikami jest dbałość o stan higieniczno-sanitarny oraz dobry stan techniczny zakładu obiektu. Czynniki te ograniczają występowanie szkodników poprzez eliminację miejsc : sprzyjających zagnieżdżeniu, rozwoju ich populacji do pokarmu i wody.
Czytaj więcej
Likwidacja gniazd os i szerszeni
Pojawienie się gniazda os czy szerszeni jest dużym problemem, który wymaga profesjonalnego i bardzo szybkiego działania. Nasza firma gwarantuje Państwu usuwanie gniazd os i szerszeni na terenie Białegostoku oraz okolic. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz sprzętowi który posiadamy, usługa likwidacji gniazda os i szerszeni zostanie zrealizowana w 100 % skutecznie i profesjonalnie.
Usuwanie, likwidacja gniazd os w Białymstoku
Znane wszystkim owady określane jako osy spotkać można wszędzie. Odżywiają się one sokami drzew, spadzią, nektarem kwiatów.
Czytaj więcej
Dezynfekcja, ozonowanie pomieszczeń
Dezynfekcja– likwidacja szkodliwych dla zdrowia i życia mikroorganizmów miedzy innymi bakterii, wirusów i grzybów (pleśni) . Dezynfekcję wykonujemy metodami chemicznymi, fizycznymi oraz ozonowaniem.
Ozonowanie – metoda dezynfekcji pomieszczeń, lokali oraz pojazdów. Polega na niszczeniu drobnoustrojów zawartych w powietrzu oraz utlenianiu bakterii i grzybów. Neutralizuje uciążliwe i nieprzyjemne dla człowieka zapachy między innymi :
-Zapach spalenizny,
-Zapach dymu w tym papierosowego,
-Zapach po zwłokach,
-Zapach zwierząt domowych – mocz
-Zapachy farb, klejów
Czytaj więcej