DDD w ośrodkach wczasowych

Rozpoczynający się sezon w ośrodkach wczasowych to jednocześnie czas bardzo intensywnej pracy. Co istotne? Czekając na gości, nigdy nie wolno zapominać o higienie! Pamiętaj, tylko profesjonalna dezynfekcja, dezynsekcja, oraz deratyzacja pomogą Ci pozbyć się szkodników i drobnoustrojów. Anty- Szkodnik ma bardzo dobre ceny na start sezonu! Obecnie wielu właścicieli i zarządców ośrodków wczasowych, hoteli, pensjonatów, domków letniskowych, moteli oraz apartamentów ma ręce pełne roboty! Kompleksowo wdrożone DDD przed rozpoczęciem sezonu pozwolą zaoferować gościom czyste i wolne od szkodników miejsca noclegowe. Nie bez znaczenia jest tutaj również pandemia koronawirusa, bowiem sprawiła ona, że dla klientów bardziej niż kiedykolwiek liczy się teraz czy wnętrze jest czyste i wolne od drobnoustrojów. Z tego też powodu dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkie zabiegi dezynfekcyjne min: ozonowanie.

Dezynfekcja w ośrodkach wczasowych

Zarówno pościel hotelowa jak i ręczniki oraz łazienki i pokoje powinny być czyste i skutecznie zdezynfekowane! Jest to bardzo istotne, bowiem dzięki temu goście mogą czuć się bezpiecznie. Co więcej? Takie zastosowanie ma znaczenie nie tylko w czasie trwania pandemii, ale również po pandemii. Wszystkie elementy wyposażenia, które są używane przez gości powinny być systematycznie dezynfekowane. Bardzo dobrym rozwiązaniem a zarazem skuteczną pomocą w tej sytuacji jest profesjonalna firma DDD. Anty-Szkodnik dzięki ozonowaniu potrafi odpowiednio zadbać o stan higieniczny obiektu oraz jednocześnie pozbyć się drobnoustrojów chorobotwórczych. Posiadamy specjalny sprzęt, który szybko i sprawnie jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem!

Ale to nie wszystko! Ozonowanie pomieszczeń usuwa również wszelkie nieprzyjemne zapachy, także te których nie się pozbyć na własną rękę. O czym warto pamiętać? To, iż ozonowanie skutecznie usuwa przede wszystkim przyczynę zapachów, natomiast nie maskuje ich tak jak w przypadku odświeżacza powietrza. Gdy pomieszczenie jest już po ozonowaniu, zostaje wypełnione naturalnym i przyjemnym zapachem.

Dezynsekcja w ośrodkach wczasowych

Należy podkreślić, iż dezynsekcja w ośrodkach hotelowych jest zabiegiem obowiązkowym! W żadnym wypadku nie może dojść do sytuacji, w której goście będą nocować w miejscu, gdzie są prusaki, pluskwy bądź mrówki! Jeśli doszłoby do takiej sytuacji, ośrodek wczasowy może bardzo stracić na opinii klientów. Warto pamiętać, iż opinia bardzo szybko idzie w świat, co w połączeniu z oszczędnością na zabiegach dezynsekcyjnych może mieć fatalny finał nie tylko dla obiektu ale również dla właściciela! Dlatego też przed otwarciem sezonu zaleca się wykonanie zabiegów, które umożliwią wyeliminowanie wszelkich obecnych wewnątrz budynku owadów. Oprócz tego nie wolno zapominać również o regularnych zabiegach profilaktycznych a także zabiegach, które zwalczają owady na zewnątrz.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, który obejmuje zwalczanie: prusaków, mrówek oraz karaluchów i innych szkodników, jakie często pojawiają się w obiektach wczasowych i noclegowych. Zastanawiasz się dlaczego warto nam zaufać? Przede wszystkim posiadamy ogromne doświadczenie, korzystamy tylko i wyłącznie z najlepszych i najnowocześniejszych preparatów oraz wysokiej jakości sprzętu! Dzięki temu jesteśmy w stanie zwalczyć wszystkie możliwe szkodniki, nawet te najbardziej trudne! Zaleca się także aby w sezonie wykonać odkomarzanie i zwalczanie kleszczy. Zabieg przeprowadza się na zewnątrz wokół obiektu wczasowego. Dzięki rozpyleniu odpowiedniej substancji na trawy oraz zarośla możliwe jest skuteczne pozbycie się kleszczy i komarów! Co więcej? Jest to także doskonały sposób, aby zapobiec ich pojawieniu się w przyszłości.

Deratyzacja w hotelach i innych obiektach wypoczynkowych

Czy wiesz, że w ośrodkach wczasowych konieczne jest również przeprowadzanie deratyzacji? Jest to bowiem zabieg, który zwalcza gryzonie (myszy i szczury) a także zapobiega ich pojawieniu się w przyszłości. Wszystkie obiekty, których działalność obejmuje jedzenie, muszą przeprowadzać zabieg deratyzacji 2 razy w roku. Powinieneś wiedzieć, że zabieg ten jest obowiązkowy i objęty jest wymogiem prawnym, a jego głównym celem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wszelkich gryzoni a w szczególności szczurów. Nie zaleca się natomiast wykonywania deratyzacji na własną rękę, ponieważ brak wiedzy w tym przypadku może być nieskuteczny. Korzystając z usług Anty-Szkodnik masz pewność, że doświadczeni fachowcy zastosują najlepsze środki z możliwych a obiekt pozostanie wolny od gryzoni na długi czas!

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Ofertę kierujemy zarówno do właścicieli jak i zarządców obiektów noclegowych. Bogate doświadczenie i lata praktyki sprawia, że zajmujemy jedną z najlepszych pozycji na rynku jeśli chodzi i branżę DDD! O jakości naszych usług świadczy przede wszystkim fakt, że zawsze stawiamy na satysfakcję i zadowolenie klientów z osiągniętego wyniku! Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje jednocześnie jakość i przystępne ceny- zapraszamy!

Inne wpisy
Jakie owady najczęściej gryzą w wakacje?
Lato to sezon, który większość z nas kojarzy z przyjemnościami, ale ma także swoje mniej przyjemne strony – obecność owadów, które potrafią skutecznie zakłócić nasz wypoczynek. Dowiedz się, jakie insekty...
Jak skutecznie przygotować się do zamgławiania termicznego?
Zamgławianie termiczne to zaawansowana metoda dezynfekcji, wykorzystywana na zewnątrz do eliminacji różnych szkodników. Jest to doskonały sposób na pozbycie się komarów, much, muszek oraz innych nieproszonych gości, które mogą zakłócać...
Pluskwy w miejscach publicznych – czy metro i pociągi są ich siedliskiem?
Pluskwy, choć kojarzone głównie z prywatnymi przestrzeniami, takimi jak domy i hotele, mogą być również problemem w miejscach publicznych, w tym w metrze czy pociągach. W tym artykule rozwiewamy mity...