Najlepsze zabiegi DDD na wiosnę

Wiosna to czas, kiedy do życia budzą się wszystkie szkodniki, od których odpoczywaliśmy w okresie zimowym. Niestety już w krótce zaczną dawać się nam we znaki. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się m.in. jakie zabiegi DDD warto wykonać, aby zapomnieć o uciążliwych owadach i móc cieszyć się pełnią lata. Zaczynajmy!

Coraz częściej pojawiające się promienie słońca budzą do życia całą przyrodę, a przede wszystkim świat owadów. To właśnie one już niebawem zaczną zbierać pożywienie, budować gniazda i rozmnażać się. Niestety wielu z nas cierpi na różnego rodzaju alergie, przez co spotkanie z owadami może skończyć się poważnymi kłopotami. A to tylko jeden z problemów, jakie przyniesie wiosna i lato w związku z owadami. Całe szczęście, że nie pozostajemy sami sobie z tym kłopotem. ANTYSZKODNIK posiada ofertę, która może skutecznie zminimalizować ryzyko wielu chorób.

Zwalczanie kleszczy

Kleszcze można spotkać już teraz i nie tylko w lesie. Często obecne są w przydomowych ogródkach, na działkach, w parkach a także w restauracjach. Prawdę mówiąc są wszędzie, gdzie występują wyższe trawy i krzewy. Właśnie dlatego należy zachować szczególną ostrożność nie tylko podczas weekendowego wypadu poza miasto, ale także podczas powrotu z pracy bądź na spacerze.

Oferujemy Państwu zabieg zwalczania kleszczy polegający na rozprowadzeniu trującej substancji za pomocą zamgławiacza ULV. Dzięki temu, że substancja wypuszczana jest pod dużym ciśnieniem, rozbijana jest na malutkie kropelki i wnika w każdy, nawet trudnodostępny zakamarek. Zabieg jest wysoko skuteczny, zapewniając doskonałe efekty nawet na 2 miesiące!

Skuteczne zwalczanie komarów

Mimo, że komary z reguły nie stanowią aż takiego dużego problemu, jak kleszcze, potrafią skutecznie uprzykrzyć czas spędzany na wolnym powietrzu. Choć nie przenoszą chorób i nie wywołują alergii, najzwyczajniej w świecie nie życzymy sobie ich obecności. Dlatego tak wiele osób decyduje się na zabieg odkomarzania w pobliżu domu.

Zabieg zwalczania komarów warto przeprowadzić nie tylko na terenie własnych posesji, ale także w każdym innym miejscu, gdzie występuje zagrożenie namnożeniem się komarów. Mowa tutaj m.in. i restauracjach, hotelach, pensjonatach położonych nad jeziorami. Zabieg podobnie jak w przypadku eliminacji kleszczy wykonywany jest przez zamgławianie ULV. Co istotne? Jest on w stanie usunąć komary ukryte nawet w najmniejszych szczelinach. Efekt utrzymuje się ok. 8 tygodni.

Eliminacja gniazd os i szerszeni

Niestety często zdarza się, że osy i szerszenie budują gniazda zbyt blisko ludzi. Choć na początku sprawa nie rzuca się w oczy, jednak wraz ze wzrostem gniazda nie tylko zaczyna przybywać osobników, ale wzrasta niepokój mieszkańców. To jeden z głównych powodów, dla którego warto skorzystać z usług firmy DDD. Dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie usunąć gniazda położone nawet w bardzo trudnych lokalizacjach. Gwarantujemy, że zrobimy to w pełni bezpiecznie, aby nikt z domowników nie ucierpiał!


Profesjonalna deratyzacja

Wiosna to także czas deratyzacji. Zabezpieczenie posesji przed gryzoniami jest niezbędne, bowiem rozmnażają się one bardzo szybko, a walka z nimi jest nie tylko trudna, ale i bardzo długa i kosztowna. Szczury mogą spowodować poważne szkody m.in. przegryzać fundamenty, zanieczyszczać jedzenie czy roznosić choroby. Co więcej? Stwarzają również zagrożenie dla domowych zwierząt. Decydując się na skorzystanie usług naszej firmy, zyskujecie Państwo gwarancję szybkiej, sprawnej i co najważniejsze skutecznej deratyzacji! Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw.

Gwarantujemy, że pomożemy Państwu bez problemu. Wszystkie usługi świadczone przez naszych wykwalifikowanych pracowników poparte są wieloletnim doświadczeniem. Używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości sprzętu oraz certyfikowanych preparatów. Zawsze działamy tak, aby po szkodnikach nie było żadnego śladu! Zapraszamy do kontaktu.

Inne wpisy
Jakie owady najczęściej gryzą w wakacje?
Lato to sezon, który większość z nas kojarzy z przyjemnościami, ale ma także swoje mniej przyjemne strony – obecność owadów, które potrafią skutecznie zakłócić nasz wypoczynek. Dowiedz się, jakie insekty...
Jak skutecznie przygotować się do zamgławiania termicznego?
Zamgławianie termiczne to zaawansowana metoda dezynfekcji, wykorzystywana na zewnątrz do eliminacji różnych szkodników. Jest to doskonały sposób na pozbycie się komarów, much, muszek oraz innych nieproszonych gości, które mogą zakłócać...
Pluskwy w miejscach publicznych – czy metro i pociągi są ich siedliskiem?
Pluskwy, choć kojarzone głównie z prywatnymi przestrzeniami, takimi jak domy i hotele, mogą być również problemem w miejscach publicznych, w tym w metrze czy pociągach. W tym artykule rozwiewamy mity...